Willa Mare In Vista!
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Spa i relaks Jacuzzi |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Willa Mare In Vista! Paraty oferuje nocleg dla maksymalnie 4 gości oraz jacuzzi.
Centro Histórico znajduje się prawie 15 min jazdy samochodem od willi, a Paraty - leży w prawie 6 km. Dom wakacyjny zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Kościół NMP, w prawie 7 km.
Gościom oferowane są widoki na morze. W obiekcie znajduje się łazienka z oddzielną toaletą i prysznicem. W łazience znajdują się również szlafroki.
Willa Mare In Vista! dysponuje pełnowymiarową kuchnią z piekarnikiem i przyborami kuchennymi. Goście mogą skosztować dań kuchni brazylijskiej w restauracji Barraca casquinha de siri, w odległości 5 min spacerem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Leżaki
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Jacuzzi
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Willa Mare In Vista! posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Willa Mare In Vista! oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Willa Mare In Vista! akceptuje zwierzęta?
Nie, Willa Mare In Vista! nie jest przyjazna zwierzętom.